Розклад занять за днями тижня



  • Ранній розвиток (1,5-2,5 років)- з 10:00 до 13:00 (по запису)
  • Ранній розвиток (2,5-4 років) – 3 16:00 до 18:00 (по запису)
  • Спортивна аеробіка( з 4 років) - з 15:00 (по запису)
  • Підготовка до школи (4-6 років)- з 15:00 до 20:00 (по запису)
  • Англійська мова – з 13:30 до 19:30 (по запису)
  • Арт-студія «Уроки малювання» - з 16:30 (по запису)
  • Арт-студія «Інтуїтивне малювання» - з 16:30 (по запису)
  • Карате (з 4 років) (новачки + білі пояси) – з 17:00 (по запису)
  • Карате (білі + жовті пояси) – з 18:00
  • Карате (помаранчеві + зелені пояси) – з 19:00
  • Оздоровлення в соляній печері – з 10:00 до 19:00
  • Робототехніка (з 6 років) – з 17:30 до 20:00
  • Психолог (по запису)

__________________________________________________________________________________________



  • Англійська мова – з 13:00 (по запису)
  • Арт-студія «Студія творчості» (з 6 років) - з 16:00
  • Арт-студія «Малишандія» (з 4 років) - з 17:30
  • Арт-студія «Живопис та графіка» (7-15 років) – з 18:30
  • Арт-студія «Розвиваюча творчість» (4-6 років) – з 18:30
  • Логопед – з 16:00 до 20:00 (по запису)
  • Ранній розвиток (2,5 - 4 роки)- з 16:00 до 19:00(по запису)
  • Карате (індивідуальне) – з 13:00 (по запису)
  • Корекція постави (індивідуальне) – з 14:00 (по запису)
  • Корекція постави (5-12 років) – з 17:00 (по запису)
  • Хіп-хоп (старша група) – з 17:00
  • Хореографія (з 3 років) – з 16:00
  • Фітнес для мам – з 19:00
  • Підготовка до школи (4-7 років) – з 15:00 до 20:00 (по запису)

__________________________________________________________________________________________



  • Спортивна аеробіка (4-10 років) - з 15:00 (по запису)
  • Англійська мова– з 13:30 до 19:30 (по запису)
  • Підготовка до школи (4-6 років) – з 15:00 до 20:00 (по запису)
  • Арт-студія «Креативна творчість» - з 16:00 (по запису)
  • Арт-студія «Розвиваюча творчість» (4-6 років) – з 16:00
  • Карате (новачки + білі пояси) – з 17:00 (по запису)
  • Карате (білі + жовті пояси) – з 18:00
  • Карате (помаранчеві + зелені пояси) – з 19:00
  • Логопед (по запису)
  • Психолог (по запису)
  • Робототехніка (з 6 років) – з 17:30 до 20:00

__________________________________________________________________________________________



  • Хіп-хоп (новачки) – з 16:00 (по запису)
  • Хіп-хоп (4-6 років) – з 17:00 (по запису)
  • Корекція постави (індивідуальне) – з 14:00 (по запису)
  • Корекція постави (5-12 років) – з 17:00 (по запису)
  • Фітнес для мам – з 19:00 до 20:00
  • Англійська мова – з 17:00 (по запису)
  • Арт-студія «Студія творчості» (з 6 років) - з 16:00
  • Арт-студія «Малишандія» (з 4 років) - з 17:30
  • Арт-студія «Живопис та графіка» (7-15 років) – з 18:30
  • Арт-студія «Розвиваюча творчість» (4-6 років) – з 18:30
  • Підготовка до школи (4-5 років) – з 15:00 (по запису)
  • Ранній розвиток (1,5-2,5 років)- з 10:00 до 13:00 (по запису)
  • Ранній розвиток (2,5-4 років) – 3 16:00 до 18:00 (по запису)
  • Логопед– з 16:00 (по запису)
  • Психолог (по запису)
  • Оздоровлення в соляній печері – з 10:00 до 20:00

__________________________________________________________________________________________



  • Карате (новачки + білі пояси) – з 17:00 (по запису)
  • Карате (білі + жовті пояси) – з 18:00
  • Карате (помаранчеві + зелені пояси) – з 19:00
  • Англійська мова – з 13:30 до 20:30 (по запису)
  • Ранній розвиток (2,5-4 роки) – з 16:00 до 19:00 (по запису)
  • Психолог (по запису)
  • Оздоровлення в соляній печері – з 10:00 до 19:00
  • Підготовка до школи (4-6 років) – з 15:00 до 19:00
  • Арт-студія «Креативна творчість» - з 16:00 (по запису)
  • Арт-студія «Розвиваюча творчість» (4-6 років) – з 17:00
  • Арт-студія «Інтуїтивне малювання» - з 16:30 (по запису)

__________________________________________________________________________________________



  • Карате (індивідуальні заняття) – з 10:00 до 13:00
  • Спортивна аеробіка (6-10років) – з 10:00 до 11:00 (по запису)
  • Корекція постави (5-12 років) – з 13:00 до 14:00 (по запису)
  • Хіп-хоп (молодша група) – з 13:00 до 14:00
  • Хіп-хоп (старша група) – з 14:00 до 15:00
  • Хіп – хоп (новачки) – з 16:00 до 17:00
  • Хореографія (з 3х років) – з 15:00 до 16:00
  • Гончарна студія (мастер-клас) – по запису
  • Святкування Днів Народження – по запису
  • Оздоровлення в соляній печері – з 10:00 до 19:00

__________________________________________________________________________________________


  • Фітнес для мам – з 10:00 до 11:00
  • Святкування Днів народження – по запису
  • Оздоровлення в соляній печері – з 10:00 до 19:00
Запис за телефоном (098) 677-98-23

Откроем гения в каждом ребёнке!

© 2017 Детский центр развития "ТЕРРА ПЛАНЕТА ДЕТЕЙ"

Новости

Подписка на свежие новости

Шаблоны joomla 3